Kytice 100+ květů růží FIREWORKS 50cm

684 

Kytice 100+ květů růží FIREWORKS 50cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 51839Kategorie: Štítek:

Popis

Každá žena má svůj sen...splňte jí ho na sv. Valentýna Překvapení s kyticí 100 a více květů růží Fireworks je ta správná volba. Trsové růže Fireworks patří k prémiovým odrůdám, byly vypěstovány v daleké Africe pod žhnoucím sluncem.  V kytici je 20 stonků růže Fireworks, které mají minimálně 5 květů a další postupně nakvétají. Životnost při správné péči je 9-12 dní.  Květiny Vám doručíme po celé České republice. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Kytice 100+ květů růží FIREWORKS 50cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"