Kytice 100+ květů růží CANDELICIOUS 50cm

1,381 

Kytice 100+ květů růží CANDELICIOUS 50cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52642Kategorie: Štítek:

Popis

Pozvání na večeři a kytice se 100+ květy To bude velké. Překvapte ženu pozváním na romantickou večeři, jako třešnička na dortu bude darování kytice. Kytice Candelicious se skládá z trsových růží krémové barvy. Na okvětních plátcích se objevuje dekorativní nádech růžové.  Při správné péči je výdrž celé kytice 9 - 12 dní. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Kytice 100+ květů růží CANDELICIOUS 50cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"