Krabička růží srdce bílé ELYSA 16x9cm

1,026 

Krabička růží srdce bílé ELYSA 16x9cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48377Kategorie: Štítek:

Popis

Ještě nikdy jste neslyšeli o barvených růžích? Dnes už není žádným tajemstvím, že modré růže jsou růže bílé a obarvené ihned po sklizni. Volně v přírodě je nenajdeme, ale někdy je pěkný oříšek nalézt je i v květinářství. U nás naštěstí můžete nakoupit modré růže online a protože je mají naši zákazníci velmi rádi, snažíme se je mít skladem neustále.  Krabička růží ve tvaru srdce Elysa obsahuje hned tři druhy barvených růží. Pokud Vás zaujala, doručíme Vám ji kamkoliv po celé České republice, každý všední den. Společně s krabičkou od nás obdržíte kartičku, jak správně se o květiny postarat. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička růží srdce bílé ELYSA 16x9cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"