Krabička růží srdce bílé ARION 20x11cm

1,055 

Krabička růží srdce bílé ARION 20x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51449 Kategorie: Štítek:

Popis

To je přesně ono! ❤
Vystihuje Vaše slova? Dovolte, abychom představili krabičku růží ve tvaru srdce Arion. Krabička má rozměr 20 x 11 cm. Je složená ze dvou barevných kombinací – červená a bílá růže. Sen každé romantické duše, a ještě ve tvaru srdce! Dárková krabička růží je vhodná jako dárek na sv. Valentýna, k narozeninám, svátku a nebo jen tak. Ale rozhodně bude darovaná z lásky. ❤
Následná péče: doporučujeme každý druhý až třetí den dolévat vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem, který je součástí každé květinové krabičky a krabice. Prodloužíte tak čerstvost řezaných květin.
Doprava kytice: po celé České republice, od pondělí do pátku. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží srdce bílé ARION 20x11cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“