Krabička růží srdce bílé AKIL 16x9cm

593 

Krabička růží srdce bílé AKIL 16x9cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 51818Kategorie: Štítek:

Popis

Krabičky růží jsou v módě. Otevíráme dveře novým trendům. Jsou skvělým doplňkem na prázdný stůl, nečekaným překvapením pro kolegyni v práci nebo perfektním úplatkem za babiččin nedělní oběd. Krabičku růží Akil ve tvaru srdce bude milovat každý. Velikost: 16 x 9 cm.  Péče o květiny v krabičce: každý druhý až třetí den dolévejte květinám vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem. Prodloužíte tak čerstvost květů a životnost květin.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička růží srdce bílé AKIL 16x9cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"