Krabička růží srdce bílé AKIKO 20x11cm

851 

Krabička růží srdce bílé AKIKO 20x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 51817 Kategorie: Štítek:

Popis

Má mě rád, nemá mě rád…
Tak schválně, kdo málem připravil babičku o všechny kopretiny nebo sedmikrásky? Květinová hra, která má dodat naději nešťastně zamilovaným. Když nejsou po ruce sedmikrásky ani kopretiny, vystačí Vám růže. S krabičkou růží Akiko ve tvaru srdce si hru můžete zopakovat. Pokud nemáte rádi hry, bude i tak krásně vypadat na stole v obývacím pokoji. Velikost krabičky je 20 x 11 cm. 
Následná péče: doporučujeme každý druhý až třetí den dolévat vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem, který je součástí každé květinové krabičky a krabice. Prodloužíte tak čerstvost řezaných květin.
Doprava kytice: po celé České republice, od pondělí do pátku.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží srdce bílé AKIKO 20x11cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“