Krabička růží srdce bílá ECATERINA 16x9cm

1,138 

Krabička růží srdce bílá ECATERINA 16x9cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48342 Kategorie: Štítek:

Popis

Čtrnáct společných let…
…nebo čtrnáct společných měsíců – ať už slavíte cokoliv, oslavte to s krabičkou růží ve tvaru srdce Ecaterina. Doručíme ji v bílé krabičce a převázané modrou stuhou. Následná péče: doporučujeme každý druhý až třetí den dolévat vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem, který je součástí každé květinové krabičky a krabice. Prodloužíte tak čerstvost řezaných květin.
Kdy a kam Vám ji doručíme? Květiny doručujeme po celé České republice, od pondělí do pátku.Přesný čas doručení se dozvíte den před doručením po 18.hodině formou SMS zprávy.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží srdce bílá ECATERINA 16x9cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“