Krabička růží růžová LAYNA Ø20v10cm

1,998 

Krabička růží růžová LAYNA Ø20v10cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 49250Kategorie: Štítek:

Popis

Máte doma malou či velkou romantičku? Romantika zvenčí i uvnitř. Přesně taková je dárková krabice Layna plná čerstvých velkokvětých růží s baculatými květy. Barvy jsou sladěné tak, aby nemohlo být pochyb o tom, že tento dárek je opravdu romantický. Péče o květiny v krabičce: každý druhý až třetí den dolévejte květinám vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem (jsou v ceně každé krabičky). Prodloužíte tak čerstvost květů a životnost květin.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička růží růžová LAYNA Ø20v10cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“