Krabička růží CHANTELLE white16x9cm

827 

Krabička růží CHANTELLE white16x9cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52587 Kategorie: Štítek:

Popis

Znáte ještě větší romantiku?
Rudá růže prémiové kvality a ještě v bílé dárkové krabičce ve tvaru srdce. Romantika jako trám může být i u vás doma. Dárková krabička skvěle vypadá na jídelním nebo konferenčním stole. 
Vhodná pro rozjasnění a zpříjemnění dne a to komukoliv.Doručení může proběhnout každý všední den a to po celé České republice.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží CHANTELLE white16x9cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“