Krabička růží CHANTELLE white12x11cm

620 

Krabička růží CHANTELLE white12x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52586 Kategorie: Štítek:

Popis

Krabička z růží – elegantní dárek
Hledáte ten správný dárek? Možná je to právě tato krabička 9 červených růží.
Růže Red Naomi voní jemně po malinách a ve spojení s elegantní krabičkou vytváří kombinaci na úrovni. Hravě s vámi zvládne formální poděkování, milý pozdrav nebo vášnivé vyznání. Je jen na vás komu ji necháte doručit a jaký vzkaz k  ní připojíte.
Všechny naše papírové krabičky jsou vyráběny v chráněné dílně. Zasláním této krabičky uděláte nejen radost, ale podpoříte dobrou věc.
 
 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží CHANTELLE white12x11cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“