Krabička růží CHANTELLE red16x11cm

1,044 

Krabička růží CHANTELLE red16x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52589 Kategorie: Štítek:

Popis

Přála si luxus?
Darujte dárkovou krabičku. Superprémiová růže Red Naomi se řadí mezi nejprodávanější červené růže. Dárková krabičce je ovázaná něžnou stuhou, která doladí exteriér krabičky.
Společně s květinami vám doručíme kartičku s návodem, jak správně se o květiny v dárkové krabičce postarat – nebo vám poradíme.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží CHANTELLE red16x11cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“