Krabička růží CHANTELLE black 20x15cm

1,615 

Krabička růží CHANTELLE black 20x15cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52594 Kategorie: Štítek:

Popis

Superprémiová krabička pro hezký den
Poděkujete mamince za nedělní oběd, přítelkyni za krásný večer nebo sestře za super víkend. Dárkové krabičky mají jednu velkou výhodu – jsou vhodné k jakékoliv příležitosti. Interiér krabičky vyplňují prémiové růže, které mají zajímavou skladbu květu a tajuplně rudou barvu. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží CHANTELLE black 20x15cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“