Krabička růží CHANTAL black 16x11cm

874 

Krabička růží CHANTAL black 16x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 52591Kategorie: Štítek:

Popis

Vášnivá, a přitom tak něžná V barevných kombinacích se meze nekladou, ale barevné spojení červené a černé si spolu notuje a podtrhne tak šmrnc celé krabičky. Uvnitř se skrývají rudé růže prémiové kvality - Red Naomi. Jedná se o velice populární odrůdu, který si i vy jistě velice rychle oblíbíte. Rudé květy uhranou svojí zvláštností. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička růží CHANTAL black 16x11cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"