Krabička růží bílá TENY Ø20v10cm

1,240 

Krabička růží bílá TENY Ø20v10cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 50512 Kategorie: Štítek:

Popis

S modrou na první dobrou.
Milovnicím modrých doplňků, oblečení a květin nemůžete udělat větší radost ničím jiným než dárkovou krabicí plnou modrých růží. Krémové růže zas ladí s barvou krabice, aby celý výsledek působil elegantně a důležitě.
Růže v krabici jsou čerstvé, ne umělé a barva na květech je zdravotně nezávadná.
Péče o růže v krabičce: každý druhý až třetí den dolévejte květinám vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem (jsou v ceně každé krabičky). Prodloužíte tak čerstvost květů a životnost květin.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží bílá TENY Ø20v10cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“