Krabička růží bílá EUDOSIA 20x15cm

1,168 

Krabička růží bílá EUDOSIA 20x15cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 48424Kategorie: Štítek:

Popis

Krabička růží na Váš stůl. Když ji chcete vyjádřit své city, darujte ji krabičku růží Eudosia o velikosti 20 x 15 cm. Květiny doručujeme po celé České republice, každý všední den. Nezapomeňte, že objednávku je zapotřebí si vytvořit nejpozději den před doručením do 18.hodiny. Přesný čas doručení Vám zašleme pomocí SMS zprávy, den před doručením po 19.hodině.  Péče o květiny v krabičce: každý druhý až třetí den dolévejte květinám vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem. Prodloužíte tak čerstvost květů a životnost květin.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička růží bílá EUDOSIA 20x15cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"