Krabička růží bílá DYNA 16x11cm

902 

Krabička růží bílá DYNA 16x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 48341 Kategorie: Štítek:

Popis

Tříbarevná kombinace…
Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu vyberete pro svojí lásku? Vyřešíme to za Vás. Tříbarevnou kombinací. Krabička růží bílá Dyna o velikosti 16 x 11 cm se skládá z ledové modré růže Ice Blue Vendela, Light Blue Vendela a Blue Vendela. Jedná se o barvené růže. K obarvení dochází ihned po sklizni v Holandsku. Barvicí technologie má evropskou certifikaci prokazující zdravotní nezávadnost.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží bílá DYNA 16x11cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“