Krabička růží bílá ALETHEIA 12x12x11cm

718 

Krabička růží bílá ALETHEIA 12x12x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 50502Kategorie: Štítek:

Popis

Jedna barva nestačí ♥ Potěšte milovnici barvených růží něčím speciálním. Barvené růže v dárkové krabici jistě docení, stejně jako význam barev růží. Fialová: obdiv a úcta. Růžová: mám tě upřímně rád. Růže v krabici jsou čerstvé, ne umělé a barva na květech je zdravotně nezávadná. Péče o růže v krabičce: každý druhý až třetí den dolévejte květinám vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem (jsou v ceně každé krabičky). Prodloužíte tak čerstvost květů a životnost květin.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička růží bílá ALETHEIA 12x12x11cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"