Krabička růží bílá ABIGALLA 12x9cm

936 

Krabička růží bílá ABIGALLA 12x9cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 50933 Kategorie: Štítek:

Popis

Modrá je dobrá..❤
Máte červené růže už okoukané a rádi byste darovali něco originálního? Přinášíme krabičku modrých růží. Velikost krabičky je 12 x 9 cm. Modrá růže Blue Vendela je barvená růže. K obarvení dochází ihned po sklizni v Holandsku. Barvicí technologie má evropskou certifikaci prokazující zdravotní nezávadnost.
Následná péče: doporučujeme každý druhý až třetí den dolévat vodu s rozmíchaným výživným a dezinfekčním roztokem, který je součástí každé květinové krabičky a krabice. Prodloužíte tak čerstvost řezaných květin.
Doprava kytice: po celé České republice, od pondělí do pátku.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Krabička růží bílá ABIGALLA 12x9cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“