Krabička bílá ABIAH 12x12x11cm

580 

Krabička bílá ABIAH 12x12x11cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 50840Kategorie: Štítek:

Popis

Romantická krabička pro romantickou duši. Když máte doma romantickou duši, která miluje když ji hýčkáte a posíláte kytice. Zkuste ji jednou překvapit něčím, co nebude čekat. Krabička růží Abiah. Velikost krabičky je 12 x 12 x 11 cm. Skládá se z šestnácti kusů růžové růže H3O, která se  může pochlubit baculatým květem s velkými okvětními plátky a elegantním tenkým stonkem. Kdy a kam Vám květiny doručíme?Objednávky přijímáme nejpozději den před doručením, do 18.hodiny. Přesný čas doručení zasíláme pomocí SMS zprávy, den před doručením po 19.hodině. Květiny doručujeme po celé České republice, každý všední den. 

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)Krabička bílá ABIAH 12x12x11cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"