MOSS ZILVERMOS SMALL

207 

MOSS ZILVERMOS SMALL, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: MOSS ZILVERMOS SMALL Kategorie:

Popis

Mech pro vintage i přírodní vazby a aranžmá.
Využít mechu je pestřejší než by se zdálo. Aranžéři jej připevňují sponkami či skobičkami na tvarovatelný drátek, který pak naváží na složitější květinové vazby. Manipulace s mechem je však velmi snadná a při troše cviku to jistě zvládnete i Vy.
Mech se často využívá jako přízdoba do dekorací z keramiky a společníka dělá většinou různým sukulentům a maceškám.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 207 Kč

Vybírejte pečlivě :)

MOSS ZILVERMOS SMALL

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”