Karafiát TR AITANA 55cm/4+

110 

Karafiát TR AITANA 55cm/4+, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 47183 Kategorie: Štítek:

Popis

Proč chodit na pouť?
Místo růže z papíru můžete své lásce vystřelit tento parádní čerstvý karafiát. TR Aitana patří mezi vícekvěté karafiáty, které se skvěle hodí do vázy jako dekorace na stůl. Květy mají zajímavý barevný kontrast i vzor a jen tak se neokoukají. Takové květiny si Vaše partnerka jistě zaslouží!
Životnost karafiátů je při správné péči až 3 týdny. Výdrž podpoříte pravidelný zkracováním stonků a odstraněním veškerých listů, které by zasahovaly pod vodu a pomáhaly vzniku bakterií.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Karafiát TR AITANA 55cm/4+

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“