Kala CAPTAIN PROMISE 70cm

300 

Kala CAPTAIN PROMISE 70cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: Kala CAPTAIN PROMISE 70cm Kategorie:

Popis

Fialová klasika, která nikdy nezklame.
Pokud hledáte elegantní květiny domů nebo do kanceláře, do sváteční nebo svatební kytice, právě fialové kaly jsou oblíbenou klasikou. Kultivar jménem Promise slibuje elegantní, hrdě vzpřímený fialový květ s růžovým nádechem.
Životnost řezané kaly je při správné péči až 2 týdny.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 300 Kč

Vybírejte pečlivě :)

Kala CAPTAIN PROMISE 70cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“