GYPSOPHILA XLENCE 70cm/35g

145 

GYPSOPHILA XLENCE 70cm/35g, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: GYPSOPHILA XLENCE 70cm/35g Kategorie:

Popis

Čím by byla tradiční narozeninová kytice z červených růží bez nevěstina závoje?
Pokud milujete klasiku, kterou tato kombinace rozhodně je, jistě při nákupu červených růží nezapomeňte právě na Gypsophila Xlence. Nádherná dekorativní zeleň s bílými kvítky je top přízdoba pro červené růže.
Výdrž této dekorativní zeleně odpovídá životnosti většiny červených růží, tj. 10 – 14 dnů, ale při správné péči klidně i déle. 
Melancholické typy si gypsu mohou i snadno usušit.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 145 Kč

Vybírejte pečlivě :)

GYPSOPHILA XLENCE 70cm/35g

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”