GRASS BEARGRASS 60cm CERISE

162 

GRASS BEARGRASS 60cm CERISE, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: GRASS BEARGRASS 60cm CERISE Kategorie:

Popis

Nebojte se barvené zeleně!
Beargrass aneb Ozdobnice čínská nebo také čínský rákos je vysoká, velmi dekorativní travina. Jako barvená přírodní zeleň skvěle poslouží do tematických květinových dekorací. V růžové barvě je perfektní do růžově laděné kytice nebo do Valentýnského květinové aranžmá.
Co k ní zkusit přimíchat růžové růže nebo naopak kontrastní řezané květiny? Ukažte kolik fantazie se ve Vás ukrývá.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 162 Kč

Vybírejte pečlivě :)

GRASS BEARGRASS 60cm CERISE

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“