GOSSYPIUM 6 ON STAM

143 

GOSSYPIUM 6 ON STAM, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: GOSSYPIUM 6 ON STAM Kategorie:

Popis

Proč nezkusit trochu netradiční kombinaci květin?
S použitím Gossypium, známého jako bavlník, si můžete myslet jak na jednoduchá, tak promyšlená květinová aranžmá. Skvěle vypadá jako podzimní dekorace do vázy, ale nejvíce se rozšířil mezi dárkové kytice.
Kytice k narozeninám doplněná o bavlník získá na jemnosti a bude působit přírodnějším dojmem. K čemu bavlník nejlépe ladí? K bílým růžím, vlčímu máku, eukalyptu i žlutým karafiátům či bílým růžím.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 143 Kč

Vybírejte pečlivě :)

GOSSYPIUM 6 ON STAM

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“