EUCALYPTUS PARVIFOLIA LONG 70cm/400g

349 

EUCALYPTUS PARVIFOLIA LONG 70cm/400g, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: EUCALYPTUS PARVIFOLIA LONG 70cm/400g Kategorie:

Popis

Kytice ve vintage stylu jsou stále v kurzu.
A co by byla taková svatební kytice nebo podzimně laděné (nejen svatební) aranžmá bez eucalyptu. Je bohatý na listy a působí hravě a proto krásně se kombinuje.
Do svatební kytice se hodí v kombinaci s pastelovými růžemi, příp. anglickými růžemi a fréziemi. I narozeninová kytice může profitovat z přítomnosti eucalyptu – v kombinaci s pivoňkami, hortenziemi či jiřinami může vzniknout velmi veselá kytice k narozeninám pro kamarádku nebo maminku!

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 349 Kč

Vybírejte pečlivě :)

EUCALYPTUS PARVIFOLIA LONG 70cm/400g

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“