DIANTHUS TR WESTPEACHY 60cm/4+

115 

DIANTHUS TR WESTPEACHY 60cm/4+, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Popis

Zajímavější, než se zdají. Interiér tyto karafiáty projasní nádhernými meruňkovými květy s řasenými okvětními lístky. Jakmile jim budete dělat společnost u stolu, všimnete si zajímavého růžového žíhání, které se jemně ztrácí v záplavě meruňkové. Životnost karafiátů je při správné péči až 3 týdny. Výdrž podpoříte pravidelný zkracováním stonků a odstraněním veškerých listů, které by zasahovaly pod vodu a pomáhaly vzniku bakterií.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)DIANTHUS TR WESTPEACHY 60cm/4+Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“ Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem "DO OBCHODU"