DIANTHUS TR MILKANA 60cm/4+

120 

DIANTHUS TR MILKANA 60cm/4+, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 43966 Kategorie: Štítek:

Popis

Nejen nevěsty by teď měly zbystřit.
Tyto pozoruhodné vícekvěté karafiáty mají překrásný odstín růžové, který je aktuálně velmi populární jak ve svatební floristice, tak mezi bytovými doplňky. A co teprve příjemná vůně karafiátů, které nelze odolat…
Životnost řezaných karafiátů je při správné péči až 3 týdny. Trvanlivost podpoříte seříznutím konců stonků i listů, které by zasahovaly do vody (předejte tak největším záškodníkům řezaných květin – bakteriím).

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

DIANTHUS TR MILKANA 60cm/4+

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“