Bouvardie DIAMOND WHITE 40cm

160 

Bouvardie DIAMOND WHITE 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: 3220 Kategorie: Štítek:

Popis

Království za kytici bouvardií!
Zdobí především svatební kytice, protože symbolizuje radost, ale pokud se pro ni rozhodnete jen jako pro dekoraci do bytu, nešlápnete vedle. Tato drobná a jemně vonící květinka je vděčným zpestřením každého interiéru.
Pokud se pro ni rozhodnete, ať už do svatební kytice nebo do kytice k narozeninám, bouvardii v bílé barvě budou slušet meruňkové růže, chryzantémy i kterékoliv růžové květiny.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Bouvardie DIAMOND WHITE 40cm

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem „DO OBCHODU“