BETULA ALBA ERIKA 60cm

98 

BETULA ALBA ERIKA 60cm, Doručení za 125,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Katalogové číslo: BETULA ALBA ERIKA 60cm Kategorie:

Popis

Barvená zeleň je krásným doplňkem do kytice, ale také samostatně jako výzdoba interiéru.
Barvená zeleň Vám dává prostor vyřádit se s květinovou výzdobou ve stylu, který je Vám blízký. Pokud svou svatbu ladíte do růžových barev, v kombinaci s o odstín světlejšími řezanými květinami bude Betula Alba Erika vypadat přímo skvostně!
Betula Alba Erika jsou barvené větvičky břízy a technologie, kterou byly obarveny je z hlediska zdravotní nezávadnosti zcela v pořádku.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Cena : 98 Kč

Vybírejte pečlivě :)

BETULA ALBA ERIKA 60cm

Využijte možnosti sledovat, kde právě Váš kurýr s květinami je. Dorazí včas, přesně jak potřebujete ? :) Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 125,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“

Pokud preferujete vlastní vazbu květin, nenechte si ujít kategorii řezané květiny, kde jsou úchvatné květiny a jejich cena je většinou uvedena za balení. Více informací, vždy naleznete, pod tlačítkem “DO OBCHODU”