ASTRANTIA STAR OF AFRICA 40cm

140 

ASTRANTIA STAR OF AFRICA 40cm, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Popis

Pro milovníky lučního kvítí. Pokud hledáte květiny nebo zeleň do kytice, která by vypadala jak na louce právě utržená, astrantie by neměla chybět. Skvěle se hodí do podzimních kytic a také do suchých vazeb. Životnost řezané astrantie je při správné péči cca 7 dnů.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.Vybírejte pečlivě :)ASTRANTIA STAR OF AFRICA 40cmVíce informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost. „Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“