Obchod

Nejromantičtější obchod jaký může být, je s květinami.

Kytice s doručením

obchod
obchod s růžemi


  • Nevíte jak to říci ? Řekněte to květinou !
  • A pokud poté přijedete i s dárkem,  například v podobě krásného spodního prádla, budete mít obrovské plus u milované osoby. Všechny ženy milují kytice i dárky.

 

  • Kytice s doručení za pouhých 95,- Kč po celé České republice ve speciálních automobilech.
  • Nevíte si rady ? Zavolejte nebo napište :)

OBCHOD S KVĚTINAMI

Doručení kurýrem za 95,- Kč

Každá žena preferuje jiné květiny, ale pokud nemáte jistotu, růžemi nikdy nic nezkazíte. Pokud se teprve snažíte ženu získat, nepřehánějte to s počtem květin, abyste ji nevyděsili :) Méně je někdy více. I tato relativně malá krabička může splnit svůj účel, protože není nic příjemnějšího, než dostat kurýrem dárek v podobě květin. A pokud navíc bude od neznámého ctitele, zaručeně se obdarovaná začne okolo sebe rozhlížet, kdo ty růže asi poslal. Je to šance, jak na sebe upoutat pozornost. A nezapomeňte na nějaký vhodný text, protože nějaké vodítko, že jste to právě Vy, musíte dát. Aby nakonec ne sklidil úspěch někdo jiný.

    Ale poslat květiny můžete také, pokud jste například v zahraničí nebo jen daleko a nemáte možnost předat kytici osobně. Můžete poslat nádherné růže v den narozenin a s dárkem přijet na víkend.
    Nebo můžete udělat radost jen tak. Všichni to známe převážně ze zahraničních filmů , tak proč nepřevzít tento zvyk. Možná ani nevíte, když se Vaše manželka dívá na romantický film a vidí, jak nějaká žena dostane květiny tímto způsobem, tam někde uvnitř hlavy jí bleskne myšlenka. „Taky bych jednou chtěla tohle zažít. Splňte její tajný sen.

Kytice růží nebo jiné květiny ?

  1. Vyberte si z nepřeberného množství kvalitních a nádherných květů dovezených z Holandska. Růže, které Vám vydrží dlouho a jejich velké květy Vás uchvátí. Vyberte růže od certifikovaných zahradníků.

 

 

 

Zobrazeno 1–8 z 600 výsledků

Zobrazeno 1–8 z 600 výsledků