• Home
  • Obchod s květinami

Obchod s květinami

Obchod s květinami, to je nejromantičtější obchod jaký může být.

  • Nevíte jak to říci ? Řekněte to květinou !

  • A pokud poté přijedete i s dárkem, například v podobě nějaké sladkosti nebo krásného spodního prádla, věřte, že budete mít obrovské plus u milované osoby. Všechny ženy milují kytice i dárky.
  • Kytice s doručení za pouhých 125,- Kč

  • po celé České republice ve speciálních automobilech

  • nebo zdarma při nákupu nad 1500,- Kč

  • Nevíte si rady ? Zavolejte nebo napište 🙂

OBCHOD S KVĚTINAMI

Doručení kurýrem za 125,- Kč nebo zdarma

Každá žena preferuje jiné květiny, ale pokud nemáte jistotu, růžemi nikdy nic nezkazíte. Náš obchod s květinami Vám doporučuje . Pokud se teprve snažíte ženu získat, nepřehánějte to s počtem květin, abyste ji nevyděsili :). Méně je někdy více. I relativně malá krabička může splnit svůj účel, protože není nic příjemnějšího, než dostat kurýrem dárek v podobě květin. A pokud navíc bude od neznámého ctitele, zaručeně se obdarovaná začne okolo sebe rozhlížet, kdo ty růže asi poslal. Je to šance, jak na sebe upoutat pozornost. A nezapomeňte na nějaký vhodný text, protože nějaké vodítko, že jste to právě Vy, musíte dát. Aby nakonec nesklidil úspěch někdo jiný.

Ale poslat květiny můžete také, pokud jste například v zahraničí nebo jen daleko a nemáte možnost předat kytici osobně. Můžete poslat nádherné růže v den narozenin a s dárkem přijet na víkend.

Nebo můžete udělat radost jen tak. Všichni to známe převážně ze zahraničních filmů , tak proč nepřevzít tento krásný zvyk. Možná ani nevíte, co se honí hlavou Vaší drahé polovičce. Když se dívá na romantický film a vidí, jak nějaká žena dostane květiny tímto způsobem. Možná i jí tam někde uvnitř hlavy bleskne myšlenka. “Taky bych jednou chtěla tohle zažít.” Splňte její tajný sen a darujte jí kytici růží nebo jiných nádherných květin.

Kytice růží nebo jiné květiny ?

Vyberte si z nepřeberného množství kvalitních a nádherných květů dovezených z Holandska. Náš obchod s květinami nabízí růže, které Vám vydrží dlouho a jejich velké květy Vás uchvátí. Vyberte růže od certifikovaných zahradníků. Víte, že při správné péči Vám růže vydrží krásná i 12 dní?

Kytice s doručením


Skvělá zpráva pro milovnice aranžování. Můžete si objednat své oblíbené květiny stejně, jako to dělají květináři. Opět platí, že doprava je za 125,- Kč po celé republice v chladících vozech.